Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Najczęściej kupowane

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Promocje

Zapraszamy na nasze aukcjeLista produktów producenta: Wajnert

Meble Wajnert


Producent mebli skórzanych oraz tapicerowanych. W ofercie marki możecie Państwo znaleźć różnego rodzaju meble z przeznaczeniem do jadalni, kuchni czy pokoju młodzieżowego. Meble Wajnert to także fotele, narożniki, sofy oraz pufy wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Szczególną uwagę przykuwają zestawy wypoczynkowe, które od dłuższego czasu są hitem sprzedażowym producenta. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Meble Wajnert!

  • 3 130zł
  • 3 130zł
  • 2 223zł
  • 1 986zł
  • 1 986zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów