Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Filtr produktów

Wysokość w centymetrach
Szerokość w centymetrach
Głębokość w centymetrach
Styl

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Meble tapicerowane

Kiedy urządzamy salon stajemy przed wyborem mebli wypoczynkowych: funkcjonalna sofa, innym razem elegancki narożnik. Każdy z nas ma swoje preferencje odnośnie narożnika, sofy, fotela, który spełniałby określone wymagania. Wybrany przez nas mebel powinien zapewniać wysoki komfort użytkowania nie tylko w pozycji siedzącej, lecz także leżącej. Skór...

Kiedy urządzamy salon stajemy przed wyborem mebli wypoczynkowych: funkcjonalna sofa, innym razem elegancki narożnik. Każdy z nas ma swoje preferencje odnośnie narożnika, sofy, fotela, który spełniałby określone wymagania. Wybrany przez nas mebel powinien zapewniać wysoki komfort użytkowania nie tylko w pozycji siedzącej, lecz także leżącej. Skórzana tapicerka wygląda elegancko, ale obicie z miękkiej i ciepłej tkaniny jest bardziej przytulne. Niezwykle ważny jest też rozmiar i kształt mebla. Sofy i narożniki powinniśmy odpowiednio dopasować do wielkości salonu i stylistyki pozostałych elementów wystroju wnętrza. Fotele w większości stosujemy jako mebel uzupełniający w danej kolekcji. 

Więcej

Meble tapicerowane Jest 181 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 181 elementów