Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Zapraszamy na nasze aukcjeNEXTJest 23 produktów.

FILTRUJ PRODUKTY

Producent

Front mebli

Brak możliwości filtrowania

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
NEXT

Kolekcja NEXT - meble dla nastolatków 

Kolekcja mebli Next dedykowana jest głównie dla młodzieży, ale również znajdzie zastosowanie w pokoju dziecięcym. Next to połączenie funkcjonalności ze stylem nowoczesnym. Jasna kolorystyka mebli będzie dobrze prezentować się zarówno w jasnym jak i ciemnym pomieszczeniu. Szufladę w łóżku możemy zapełnić po...

Kolekcja NEXT - meble dla nastolatków 

Kolekcja mebli Next dedykowana jest głównie dla młodzieży, ale również znajdzie zastosowanie w pokoju dziecięcym. Next to połączenie funkcjonalności ze stylem nowoczesnym. Jasna kolorystyka mebli będzie dobrze prezentować się zarówno w jasnym jak i ciemnym pomieszczeniu. Szufladę w łóżku możemy zapełnić pościelą, a półki na przykład książkami. Delikatne uchwyty idealnie komponują się z całością, a 19 różnych elementów pozwoli nam zaaranżować wnętrze indywidualnie. Meble Next wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej z krawędziami wykończonymi solidną okleiną ABS.

Więcej