Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zapraszamy na nasze aukcjeLista produktów producenta: Anrom

ANROM


Firma ANROM Sp. z o.o. to producent mebli tapicerowanych prężnie i dynamicznie rozwijąjący się na rynku krajowym. Od wielu lat specjalizuje się w produkcji ciekawych i niepowtarzalnych wzorów. Korzystając z sugestii oraz opinii  klientów, udoskonala  wyroby oraz systematycznie wprowadza  nowe modele. Meble są tworzone z pasją, a dzięki zastosowaniu do produkcji surowców i materiałów najwyższej jakości, zaspakajają najbardziej wyrafinowane gusta. Oferta producenta sofy, wersalki, narożniki oraz meble dziecięce. Wszystkie meble dostępne są w szerokiej gamie tkanin obiciowych. Wysoka jakość, estetyka wykonania jak również krótki czas realizacji zamówień sprawaia, iż w dalszym ciągu powiększa się grono naszych odbiorców zarówno w Polsce jak i w Europie Zachodniej