Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zapraszamy na nasze aukcjeNarożniki

Narożniki - kanapy narożne to praktyczne meble, łączące w sobie funkcję fotela, sofy oraz miejsca do nocnego wypoczynku. W naszej ofercie znajdziesz zarówno narożniki tapicerowane do małego jak i dużego salonu, lewo oraz prawostronne, uniwersalne oraz w kształtach litery L oraz U. Posiadamy zarówno narożniki tapicerowane nowoczesne jak i klasycz...

Narożniki - kanapy narożne to praktyczne meble, łączące w sobie funkcję fotela, sofy oraz miejsca do nocnego wypoczynku. W naszej ofercie znajdziesz zarówno narożniki tapicerowane do małego jak i dużego salonu, lewo oraz prawostronne, uniwersalne oraz w kształtach litery L oraz U. Posiadamy zarówno narożniki tapicerowane nowoczesne jak i klasyczne w wytrzymałych tkaninach, również plamoodpornych z wygodnym wkładem ze sprężyn falistych, bonelowych oraz pianki tapicerskiej o podwyższonej twardości.   

Więcej

Narożniki Jest 30 produktów.

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów