Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zapraszamy na nasze aukcjeBIURKO B-160

BIURKO B-160 Zobacz większe

dostępne

449zł

 • BIURKO B-160

  Oryginalnie i nowoczesne biurko firmy Signal. Stabilny stelaż wykonany z metalu w białym kolorze jest podparciem dla trwałego blatu zrobionego z płyty MDF o barwie dębu oraz bieli. Biurko posiada  praktyczne szuflady znajdujące się tuż pod blatem pozwalające na utrzymanie porządku i zapewniając łatwy i szybki dostęp do potrzebnych w danej chwili dokumentów.

  Biurko świetnie sprawdzi się w domowych pokojach, jak i w biurze. Biurko będzie idealnym miejscem na ustawienie laptopa i swobodnej pracy dorosłego użytkownika lub jako biurko młodzieżowe, przy której nasza pociecha będzie mogła odrobić lekcje lub zająć się swoim hobby. 

  Kolorystyka:
  biały + dąb 

  93 cm 56 cm 123 cm

 • Wysokość w centymetrach93 cm
  Głębokość w centymetrach56 cm
  Szerokość w centymetrach123 cm
  WykonanieMDF kolor: biały / dąb
  StylSkandynawski
  Stan produktuMeble w paczkach

Podobne produkty

Inne produkty w tej samej kategorii: