Promocje

Aktualnie brak promocji.

Zapraszamy na nasze aukcje



DOSTAWA MEBLI

Aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość zakupione w naszym sklepie meble w 90 % dostarczamy własnym transportem.Towary są oryginalnie zapakowane przez producenta mebli ,daje to Państwu pewność iż zamówiony towar dotrze w nienaruszonym stanie .

Po dostarczeniu mebli prosimy o sprawdzenie, czy dostarczone produkty zgadzają się ze specyfikacją zamówienia oraz o podpisanie oświadczenia, iż dostarczony towar jest zgodny z zamówieniem.

Koszt dostawy mebli własnym transportem Sklepu Meblowego RAJO wyliczany jest na podstawie kalkulatora dostawy ,który wylicza kwotę na podstawie odległości dostawy od siedziby firmy Meblerajo 77-400 Złotów ul.600-lecia 13 punktu dostawy określonego przy zamówieniu.

Istnieje możliwość wysyłki towaru na palecie zbiorczej za pośrednictwem firmy spedycyjnej RABEN - koszt wysyłki uzależniony od wagi produktu , czas realizacji wysyłki towaru do 48 h pod warunkiem że ten towar jest na magazynie (preferowany towar to paczki mebli do samodzielnego montażu oraz meble o dużych gabarytach takie jak np: wersalki, narożniki wypoczynkowe,łózka sypialniane itp.)

Wszystkie towary o wadze  30 kg  wysyłamy  firmą kurierską DPD - wysyłka do 48 h pod warunkiem że towar jest na magazynie .

KILKA WAŻNYCH UWAG DOTYCZĄCYCH DOSTAWY
- Kurierzy mają obowiązek wniesienia przesyłki do wagi nieprzekraczającej 30 kg ,w pozostałych przypadkach obowiązek ten  leży po stronie zamawiającego w szczególności podczas dostawy spedycją RABEN gdzie towar dostarczany jest na paletach .
- Po dostarczeniu przesyłki kurier ma obowiązek na Państwa wniosek odczekania 10 minut , w czasie którym macie Państwo prawo sprawdzić zawartość przesyłki .W przypadku przesyłek "za  pobraniem " , sprawdzenie przesyłki możliwe jest dopiero po uregulowaniu kurierowi należności .
- W przypadku gdybyście Państwo stwierdzili że przesyłka jest mechanicznie uszkodzona lub posiada braki , kurier ma obowiązek spisania protokołu szkodowego i pozostawieniu Państwu   kopii.Odpowiedni formularz powinien mieć kurier przy sobie , w przeciwnym wypadku należy spisać odręcznie odpowiednie oświadczenie opisujące stan towaru jego zabezpieczeń i   opakowania .

WAŻNE INFORMACJE

Termin realizacji zamówień zależny jest od stanów magazynowych i wynosi najczęściej od 2 do 6 tygodni. Meble dostarczamy od poniedziałku do niedzieli.

Przy transporcie własnym MEBLERAJO jak i przez firmę RABEN obowiązek wnoszenia leży po stronie kupującego.

Towar można również odebrać w naszym punkcie w Dzierzążenku 24 M po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny z biurem obsługi pod numerem telefonu 067 353 39 44

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub