Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Zapraszamy na nasze aukcjeDOSTAWA MEBLI

Aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość zakupione w naszym sklepie meble w 90 % dostarczamy własnym transportem.Towary są oryginalnie zapakowane przez producenta mebli ,daje to Państwu pewność iż zamówiony towar dotrze w nienaruszonym stanie .

Po dostarczeniu mebli prosimy o sprawdzenie, czy dostarczone produkty zgadzają się ze specyfikacją zamówienia oraz o podpisanie oświadczenia, iż dostarczony towar jest zgodny z zamówieniem.

Koszt dostawy mebli własnym transportem Sklepu Meblowego RAJO wyliczany jest na podstawie kalkulatora dostawy ,który wylicza kwotę na podstawie odległości dostawy od siedziby firmy Meblerajo 77-400 Złotów ul.600-lecia 13 punktu dostawy określonego przy zamówieniu.

Istnieje możliwość wysyłki towaru na palecie zbiorczej za pośrednictwem firmy spedycyjnej RABEN - koszt wysyłki uzależniony od wagi produktu , czas realizacji wysyłki towaru do 48 h pod warunkiem że ten towar jest na magazynie( preferowany towar to paczki mebli do samodzielnego montażu)

Wszystkie towary o wadze do 50kg zalecamy wysyłke firmą kurierską DPD - wysyłka do 48 h pod warunkiem że towar jest na magazynie .

WAŻNE INFORMACJE

Termin realizacji zamówień zależny jest od stanów magazynowych i wynosi najczęściej od 2 do 6 tygodni. Meble dostarczamy od poniedziałku do niedzieli.

Przy transporcie własnym MEBLERAJO jak i przez firmę RABEN obowiązek wnoszenia leży po stronie kupującego.

Towar można również odebrać w naszym punkcie w Złotówie przy ul.600-lecia 13 po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny z biurem obsługi pod numerem telefonu 067 353 39 44

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub