Promocje

Aktualnie brak promocji.

Zapraszamy na nasze aukcjeO FIRMIE

Sklep Meblowy „RAJO” Joanna Gapa

77-400 Złotów ul. 600-lecia 13
nip 7671510128
regon 572126057

tel 067-3533944

e-mail : sklep@meblerajo.pl

KIM JESTEŚMY

Sklep Meblowy „RAJO” swoją działalność specjalizującą się w sprzedaży mebli na rynku lokalnym otworzył w 2004 roku. Do dyspozycji naszych klientów oferujemy ekspozycje mebli na powierzchni 600m2 mieszczącą się w Złotowie przy ul.600-lecia 13 .
Wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość zakupów przez sklep internetowy.

NASZE PRIORYTETY

Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie sprawiły, że nasza firma jest niekwestionowanym liderem w sprzedaży mebli na rynku lokalnym , gdzie wykorzystujemy te zalety także przy sprzedaży w sklepie internetowym.
Naszym celem jest sprzedaż wysokiej jakości wyrobów wyprodukowanych zgodnie z sztuką meblarską , które będą Państwu służyć przez długie lata.
W relacjach z Państwem kierujemy się uczciwością i stawiamy na budowanie długotrwałej i stabilnej współpracy.

CO OFERUJEMY

W bogatej ofercie firmy znaleźć można różnego rodzaju meble z przeznaczeniem do takich pomieszczeń jak pokój dzienny, sypialnia, pokój młodzieżowy, jadalnia, salon a także różnego rodzaju zestawy wypoczynkowe , szafy , meble pokojowe,meble kuchenne, meble łazienkowe , stoły i krzesła , meble biurowe .
Aby ułatwić poruszanie się po stronie internetowej MEBLERAJO asortyment został podzielony według odpowiednich kategorii.
Do każdej oferty dołączone są zdjęcia danego produktu oraz podstawowe informacje możliwych kolorach wymiarach w których można dokonać zakupu.
Dla ułatwienia decyzji przygotowane zostały aranżacje, których zadaniem jest pokazanie jak dany mebel prezentuje się w konkretnym pomieszczeniu oraz w połączeniu z innymi produktami

W naszej ofercie znajdą Państwo renomowanych producentów takich jak :

BOGFRAN SIGNAL DEKORT PROSPERO DIGNET ML MEBLE STOLMEB WAJNERT MŁOTMEBLE SOCHA MEBLE MEBLOMAX KOŁO