Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Zapraszamy na nasze aukcjeO FIRMIE

Sklep Meblowy „RAJO” Joanna Gapa

77-400 Złotów ul. 600-lecia 13
nip 7671510128
regon 572126057

tel 067-3533944

e-mail : sklep@meblerajo.pl

KIM JESTEŚMY

Sklep Meblowy „RAJO” swoją działalność specjalizującą się w sprzedaży mebli na rynku lokalnym otworzył w 2004 roku. Do dyspozycji naszych klientów oferujemy ekspozycje mebli na powierzchni 600m2 mieszczącą się w Złotowie przy ul.600-lecia 13 .
Wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość zakupów przez sklep internetowy.

NASZE PRIORYTETY

Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie sprawiły, że nasza firma jest niekwestionowanym liderem w sprzedaży mebli na rynku lokalnym , gdzie wykorzystujemy te zalety także przy sprzedaży w sklepie internetowym.
Naszym celem jest sprzedaż wysokiej jakości wyrobów wyprodukowanych zgodnie z sztuką meblarską , które będą Państwu służyć przez długie lata.
W relacjach z Państwem kierujemy się uczciwością i stawiamy na budowanie długotrwałej i stabilnej współpracy.

CO OFERUJEMY

W bogatej ofercie firmy znaleźć można różnego rodzaju meble z przeznaczeniem do takich pomieszczeń jak pokój dzienny, sypialnia, pokój młodzieżowy, jadalnia, salon a także różnego rodzaju zestawy wypoczynkowe , szafy , meble pokojowe,meble kuchenne, meble łazienkowe , stoły i krzesła , meble biurowe .
Aby ułatwić poruszanie się po stronie internetowej MEBLERAJO asortyment został podzielony według odpowiednich kategorii.
Do każdej oferty dołączone są zdjęcia danego produktu oraz podstawowe informacje możliwych kolorach wymiarach w których można dokonać zakupu.
Dla ułatwienia decyzji przygotowane zostały aranżacje, których zadaniem jest pokazanie jak dany mebel prezentuje się w konkretnym pomieszczeniu oraz w połączeniu z innymi produktami

W naszej ofercie znajdą Państwo renomowanych producentów takich jak :

BOGFRAN SIGNAL DEKORT PROSPERO DIGNET ML MEBLE STOLMEB WAJNERT MŁOTMEBLE SOCHA MEBLE MEBLOMAX KOŁO