Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Zapraszamy na nasze aukcjePŁATNOŚCI

Szanowny kliencie

Dokonując zakupów w sklepie internetowym Meblerajo masz możliwość skorzystania z różnego rodzaju płatności .

Akceptujemy następujące formy płatności :

 1. Przelew - po złożeniu zamówienia otrzymasz na swój adres e-mail dane do przelewu oraz numer konta. Twoje zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie - dane do przelewu znajdziesz też tutaj.
 2. Karta kredytowa - możesz zapłacić swoją karta kredytową przez internet jest to szybka i bezpieczna forma płatności. Zaraz po tym jak dokonasz płatności zamówienie może być przekazane do realizacji.
 3. Płatność w systemie płatności Payeezy Płatności Online - umożliwia bezpieczne i natychmiastowe przelewy elektroniczne pomiędzy kontami bankowymi.
 4. Gotówka - forma możliwa w przypadku osobistego odbioru towaru w siedzibie sklepu.
 5. Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.
   • CA Raty dostępne:
   • całkowicie online
   • do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
   • bez zbędnych formalności
   • spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy

  Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.

  RAJO SKLEP MEBLOWY JOANNA GAPA oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.