- Kurier DPD 50.00 zł brutto
KRZESŁO RICARDO VELVET
Nie bez powodu krzesło RICARDO stało się synonimem elegancji oraz luksusu. Krzesło zachwyca swoją designerską formą, która nawiązuje nieco do królewskich tronów. RICARDO mimo elementów vintage utrzymane zostało w nowoczesnym stylu, który pożądany jest przez miłośników pięknych mebli. Krzesło pokryte zostało pikowanym aksamitem, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również we wszystkich stylizacjach glamour. Warto również zwrócić uwagę, że nogi również pokryte zostały materiałem, przez co krzesło prezentuje się naprawdę wyjątkowo.
Wymiary:
- szerokość 55 cm
- głębokość 44 cm
- wysokość 88 cm
- wysokość siedziska 48 cm
Materiał:
- tkanina aksamit: Bluvel 78
- metal
Bluvel to wytrzymała aksamitna tkanina o szlachetnym, lekkim połysku. Tkanina posiada bardzo dobrą odporność na ścieranie oraz mechacenie. Materiał jest łatwy do utrzymania w czystości, a także posiada atesty do użytku komercyjnego oraz OEKO-TEX.
Kod producenta: RICARDOVZ-01-02
Stan produktu: nowy
Gwarancja: 24 m-c
Naszym priorytetem jest to, aby zamówione meble dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie. Dlatego też każdy produkt jest starannie przez nas zabezpieczany i pakowany. Przesyłki dostarczane są przez sprawdzonych przewoźników. Gwarantuje to bezpieczną podróż z naszego magazynu do Państwa czterech kątów.
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Twoja opinia
aby wystawić opinię.
-
Głębokość:
- 44 cm
-
Wysokość:
- 88 cm
-
Szerokość:
- 55 cm
-
Wysokość siedziska:
- 48 cm
- Kolor:
- Zielony
- Materiał wykonania:
- Aksamit