Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zapraszamy na nasze aukcjeŁawa rozkładana - podnoszona Aversa biały połysk

Ława rozkładana - podnoszona Aversa biały połysk Zobacz większe

Termin realizacji 3-5 tygodni

1 369zł

 • AVERSA ŁAWA -  Biały połysk

  AVERSA przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasycznych, lecz świeżych rozwiązań. Prosta forma oraz neutralna kolorystyka sprawiają, że mebel ten doskonale odnajdzie się w wielu przestrzeniach, od tradycyjnych aż po modernistyczne. W towarzystwie AVERSY bez obaw można stosować różnorodne dodatki oraz akcenty kolorystyczne – tak uniwersalny model będzie prezentował się zjawiskowo w wielu typach aranżacji. Możliwość podniesienia oraz rozsunięcia blatu sprawia, że ława ta jest nie tylko elegancka, ale także praktyczna – w ciągu chwili może się zmienić w funkcjonalny stół, który pomoże przyjąć wielu gości.

  Głównym materiałem użytym do produkcji mebli z serii HUBERTUS jest wysokopołyskowa płyta MDF „HUBERTUS Super Połysk”, którą producent wytwarza i dystrybuuje na wyłączność. Wysoki połysk mebli jest efektem stosowania nowoczesnej technologii, dbałości o detale oraz szczególnej troski o czystość na terenie zakładu. Każda powierzchnia w wykończeniu High Gloss przez cały czas trwania procesu jest dokładnie zabezpieczona specjalną folią ochronną, która gwarantuje wysoką jakość wykonania.

  WYMIARY :

  • długość - 1200mm (1700mm)
  • wysokość - 500mm (650mm)
  • szerokość - 700mm

 • Wysokość w centymetrach50 cm x 65 cm
  Szerokość w centymetrach70 cm
  Długość w centymetrach120 cm x 170 cm
  Wymiar stołu ( blatu )70 cm x 120 cm
  WykonanieLaminat - Połysk
  Wymiar stołu ( blatu ) po rozłożeniu70 cm x 170 cm
  StylNowoczesny
  Stan produktuMeble w paczkach

Podobne produkty

Inne produkty w tej samej kategorii: