Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zapraszamy na nasze aukcjeSTÓŁ ROZKŁADANY ANJELICA CIEMNY ORZECH

ANJELICA STÓŁ ROZKŁADANY orzech Zobacz większe

dostępne

1 443zł

 • Klasyczny, wykonany z drewna stół Anjelica wprost perfekcyjnie nadaje się do tradycyjnie urządzonych jadalni oraz salonów. W pomieszczeniu w jakim się go umieści zapanuje większa elegancja.  Model ten to model, gdzie harmonia przenika się z solidnością wykonania. Nie można tego nie docenić, kiedy na te dwie sprawy zwraca się uwagę, urządzając poszczególne wnętrza w domu. Poza tym, można zauważyć, że rzeczywiście jest to taki rodzaj stołu, który będzie użyteczny.
  Jest on bowiem sporych rozmiarów. W związku z tym spokojnie zmieści się przy nim sześć osób. Stół ten nawiązuje do klasycznego piękna. Wolny jest od wszelkich ozdobników, jednak jego prostota stanowi niezaprzeczalny walor. Anjelica to rozwiązanie do większych, przestronnych salonów i jadalni. Tam się też świetnie wkomponuje.

  Opis:

  stół, blat MDF + fornir , kolor: ciemny orzech / stelaż drewno, kolor: ciemny orzech

 • Wysokość w centymetrach75 cm
  Głębokość w centymetrach90 cm
  Szerokość w centymetrach150-185 cm
  Wykonanieblat: MDF + fornir; stelaż: drewno
  Stan produktuMeble w paczkach

Inne produkty w tej samej kategorii: