Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies (pliki tekstowe zapisywane przez przeglądarkę internetową użytkownika), które wykorzystywane są m. in. (pokaż więcej)do analizowania ruchu, dopasowania wyglądu oraz treści strony do indywidualnych potrzeb odwiedzjącego. Wykorzystując ustawienia przeglądarki z włączoną obsługą cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeżeli nie chcesz aby pliki były zapisywane zmień ustawienia przeglądarki.

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

Koszt dostawy dla podanego adresu to:

Nie dostarczymy zamówienia: maksymalna obsługiwana odległość to: 0 km.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zapraszamy na nasze aukcjeSTÓŁ RODI CZARNY 120x80

RODI STÓŁ transparentny Zobacz większe

dostępne

399zł

 • Nowoczesność aranżacji przejawia się w ostrych, wyrazistych kształtach, odważnych połączeniach, prostych rozwiązaniach i pozornie surowych projektach, a jednocześnie niezwykłej funkcjonalności i wygody użytkowania wybranych mebli.

  Te cechy charakteryzują stół RODI, który doskonale sprawdza się w stylizacjach kuchennych i salonowych, nadając im wyjątkowej praktyczności i atrakcyjności wizualnej. Jest to stabilny stół, wspierany na masywnych nogach, wykonanych z wysokiej jakości metalu chromowanego.

  Nowoczesny design zapewnia mu również szklany, podwójny blat, którego przezroczystość przełamana jest intensywną czernią.

  Blat szkło hartowane, kolor: czarny / stelaż metal chromowany
  wym. 75/80x120

 • Wysokość w centymetrach75 cm
  Głębokość w centymetrach80 cm
  Szerokość w centymetrach120 cm
  Wykonanieblat: szkło hartowane; stelaż: metal chromowany
  Stan produktuMeble w paczkach

Podobne produkty

Inne produkty w tej samej kategorii: