Zaufany sklep - jesteśmy na rynku od 2004 roku - setki zrealizowanych zamówień
Zakupy przez telefon 512 10 91 91 lub e-mail sklep@meblerajo.pl
Kontakt
Telefon: 512 10 91 91

pn - pt: 9:30 - 17:00   sob: 9:00 - 13:00

Koszyk

Koszty dostawy

Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość, zakupione w naszym sklepie meble w 90% dostarczamy własnym transportem. Towary są oryginalnie zapakowane przez producenta mebli, daje to Państwu pewność, iż zamówiony towar dotrze w nienaruszonym stanie.

Po dostarczeniu mebli prosimy o sprawdzenie, czy dostarczone produkty zgadzają się ze specyfikacją zamówienia oraz o podpisanie oświadczenia, iż dostarczony towar jest zgodny z zamówieniem.

Koszt dostawy mebli własnym transportem Sklepu Meblowego RAJO wyliczany jest na podstawie kalkulatora dostawy, który wylicza kwotę na podstawie odległości dostawy od siedziby firmy Meblerajo - ul. 600-lecia 13, 77-400 Złotów do punktu dostawy określonego przy zamówieniu.

Istnieje możliwość wysyłki towaru na palecie zbiorczej za pośrednictwem firmy spedycyjnej RABEN - koszt wysyłki uzależniony od wagi produktu, czas realizacji wysyłki towaru do 72 h pod warunkiem, że ten towar jest na magazynie (preferowany towar to paczki mebli do samodzielnego montażu oraz meble o dużych gabarytach takie jak np: wersalki, narożniki wypoczynkowe, łózka sypialniane itp.)

Wszystkie towary o wadze do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD - wysyłka do 48 h pod warunkiem, że towar jest na magazynie.

 

Kilka ważnych uwag dotyczących dostawy

- kurierzy mają obowiązek wniesienia przesyłki do wagi nieprzekraczającej 30 kg, w pozostałych przypadkach obowiązek ten leży po stronie zamawiającego, w szczególności podczas dostawy spedycją Raben, gdzie towar dostarczany jest na paletach,
- po dostarczeniu przesyłki kurier ma obowiązek na Państwa wniosek odczekania 10 minut, w czasie którym macie Państwo prawo sprawdzić zawartość przesyłki. W przypadku przesyłek "za  pobraniem ", sprawdzenie przesyłki możliwe jest dopiero po uregulowaniu kurierowi należności,
- w przypadku, gdybyście Państwo stwierdzili, że przesyłka jest mechanicznie uszkodzona lub posiada braki, kurier ma obowiązek spisania protokołu szkodowego i pozostawieniu Państwu kopii. Odpowiedni formularz powinien mieć kurier przy sobie, w przeciwnym wypadku należy spisać odręcznie odpowiednie oświadczenie opisujące stan towaru jego zabezpieczeń i opakowania.

Ważne informacje 

Termin realizacji zamówień zależny jest od stanów magazynowych i wynosi najczęściej od 2 do 6 tygodni. Meble dostarczamy od poniedziałku do piątku.

Przy transporcie własnym MEBLERAJO, jak i przez firmę RABEN obowiązek wnoszenia leży po stronie kupującego.

Towar można również odebrać w naszym magazynie pod adresem 77-400 Dzierżąrzenko ul.Wiatrakowa 90 ,  po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny z biurem obsługi pod numerem telefonu 512 10 91 91

Dane kontaktowe
Newsletter

Marki